Театр “VIE”

Театр “VIE” неодноразово брав участь у різноманітних фестивалях і кожного разу його актори, режисери та вистави були відзначені різноманітними преміями, дипломами, грамотами та відзнаками.
Новий етап розвитку театру почався у 2018 році. Художній керівник театру-лабораторії “VIE”, актриса театру Ольга Лещова започаткувала нову форму спілкування із прихильниками театру — квартирники, у яких брали участь місцеві музиканти.

У репертуарі з’явилися вистави «L`Orchestre» (за п’єсою Ж. Ануя), чорна комедія “Я. Зая” (за п’єсою В. Ченського), монобомба “Отвєтка@UA” (за п’єсою Неди Неждани), трагіфарс “Потвора” (за п’єсою Маріуса фон Майєнбурга) та дитяча інтерактивна казка-подорож “Веселі пригоди Незнайка”.
2020 рік багатьом театралам запам’ятався карантинними обмеженнями через пандемію COVID-19. Втім театр не зупинявся і продовжував репетирувати та радувати своїх прихильників новими роботами. Серед них — моновистава Дениса Астаф’єва за п’єсою Алессандро Барікко “Дев’ятисотий не сходить на берег”. Крім того у співпраці з творчим проектом “Корибант” була створена вистава “Чоловік на годину” за п’єсою Д. Черчилля “Декоратор”. За ініціативи Національного мистецького проекту “ART ПЕРЕМИР’Я” театр виступив з новорічною програмою “Святий Миколай у світі TikTok” у прилеглих до зони АТО містах. Закінчували театральний 2020 рік творчим проєктом “КВАРТИРНИК.VIE”: гурти “Banderstadt ZP” та “Social Enemy” представити концерт-містерію до Дня святого Миколая “Проти ночі”.

Сайт: vie.zp.ua

Previous Studio

Ми на Запоріжсталі

Next Studio

Телеканал Z

Production Format 4+.

    Бронювання