Телеканал Z

Телеканал Z (до 2016 року – телеканал МТМ) отримав ліцензію Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на право телевізійного мовлення у аналоговому стандарті на території м. Запоріжжя у 2004 році. У листопаді 2019 року телеканал Z отримав ліцензію на мовлення у стандарті DVB-Т2 для місцевого мовлення.
Творча діяльність телеканалу Z будується на принципах оперативності, об’єктивності та неупередженості. Телеканал, не нав’язуючи власної думки, інформує про важливі події міського, регіонального та загальноукраїнського рівня.

Відповідно до програмної концепції телеканал Z здійснює власну діяльність у інформаційно-розважальному форматі. Ключовою складовою контенту є інформаційні та інформаційно-аналітичні програми, які транслюються у прямому ефірі із забезпеченням онлайн-комунікації з глядацькою аудиторією. Крім того, телеканал виготовляє просвітницькі, культурно-мистецькі та спортивні програми, а також програми розважального характеру, здійснює кінопоказ.

Завдяки технічному оновленню телеканал Z забезпечує пряму трансляцію важливих подій (сесії Запорізької міськради, концерти, футбольні матчі, інші спортивні змагання та масові заходи), які відбуваються у м. Запоріжжя.

Засновником телеканалу Z (юридична назва – КП «Муніципальна телевізійна мережа») є Запорізька міська рада: Україна, 69105 м. Запоріжжя пр. Соборний, 206.

Сайт: ztv.zp.ua

Previous Studio

Театр “VIE”

Production Format 4+.

    Бронювання