Uncategorized
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад.
ОГОЛОШЕННЯ  про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад артистичного та художнього персоналу Запорізького муніципального театру танцю.               Запорізький муніципальний театр танцю (надалі - ЗМТТ) (69035, м. Запоріжжя,     вул. Лермонтова, буд.9), відповідно до частини другої…
Uncategorized
Участь у концертній програмі до Дня Соборності України.
Участь у концертній програмі до Дня Соборності України.
Uncategorized
День Соборності
Шановні друзі! Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Вітаємо Вас зі святом і бажаємо і надалі триматися разом! ПЕРЕМОГИ ТА МИРУ…
Uncategorized
Відзнака головному режисеру театра.
Пишаємось нашим колегою, головним режисером - Андрієм Романовим, який з гідністю та сміливістю захищає нашу країну та чине опір окупантам.  
Uncategorized
З Днем Гідності та Свободи!
Від щирого серця бажаємо усім нам Перемоги та миру, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ.
Uncategorized
З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України!
Дякуємо за нелегку працю і професіоналізм: сміливо говорити правду, бути на вістрі важливих подій, доносити слухачеві всю найважливішу інформацію. Нехай техніка не підводить, а сучасні технології тільки збільшать спектр ваших послуг і обсяг мовлення.