Запорізький муніципальний театр танцю було утворено в 1999 році за підтримки Департаменту культури Запорізької міської ради. Очолює колектив Лариса Неверова. В театрі існує балетна трупа та джазовий біг-бенд під керівництвом Валерія Авдієвського. Балет театру працює в різних жанрах. Основу театру становить професійна балетна трупа із 18 артистів балету- молодих, енергійних, імпульсивних, щирих з великим бажанням творчого самовираження. 

Запорізький муніципальний театр танцю працює в сфері театрального мистецтва, основним виразним засобом якого є хореографія,  пластичне мистецтво та музика. Репертуарна політика театру різноманітна: казки-балети, хореографічні вистави, шоу-програми, театралізовані концерти. Загалом більше 20 різножанрових вистав і програм. Театр учасник багатьох фестивалів і конкурсів, як національних, так і міжнародних. Одним з останніх досягнень театру – отримання Гран-прі вищої театральної нагороди Придніпров’я “Січеславна” (2020), в номінації “краща вистава для дітей”. Запорізький муніципальний театр танцю був створений  о 1999 році за підтримки управління культури Запорізької міської ради та є комунальним закладом і фінансується за рахунок податків мешканців міста Запоріжжя, цільовою аудиторією театру є містяни, незалежно від віку і статі. Чим і обумовлюється різножанровість репертуарної політики.

Запоріжжя має багату історію джазової культури і оркестр Запорізького муніципального театру танцю JAZZ CITY BIG BAND учасник фестивалю Zaporizhzhia Jazzy – 2018 

Посилання:

https://www.facebook.com/zaporizhzhiajazzy/