Бер 16:01
Uncategorized

           Запорізький муніципальний театр танцю (надалі – ЗМТТ) (69035, м. Запоріжжя,     вул. Лермонтова, буд.9), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497,

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– Артист балету вищої категорії (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги.

Артист балету (театру) вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) І категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист балету (театру) вищої категорії: висока професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; широке визнання глядачів і громадськості; виконання провідних і перших партій в балетах, а також великих балетних партій в оперних виставах і відповідальних сольних танцювальних номерів і партій в оперетах і музичних комедіях.

– Артиста балету І категорії (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги

            Артист балету (театру) І категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист балету (театру) І категорії: професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання перших і других партій в балетах, великих балетних партій в оперних виставах, значних сольних і групових танцювальних номерів в оперетах і музичних комедіях, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів; в окремих випадках – виконання провідних партій в балетах.

– Артиста балету ІІ категорії (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги

 Артист балету (театру) II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

            Артиста оркестру І категорії (інструмент – електрогітара, 1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги.

            Артист оркестру I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації;  для магістра –

без вимог до стажу  роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) II категорії не менше 2 років,  бакалавра  –  не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

               Артист оркестру I категорії: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листа.

            Артиста оркестру ІІ категорії (інструмент – бас-гітара, 1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги.

               Артист оркестру II категорії: повна або базова вища освіта відповідного  напряму  підготовки (спеціаліст,  бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

               Артист оркестру II категорії: добрі музичні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання оркестрових партій; володіння навичками оркестрового виконання.

           Дата і місце проведення конкурсу: 28.03.2023;

69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9 (другий поверх).
Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 27.03.2023.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії ЗМТТ заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

            До заяви додаються такі документи:

– особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

– копія документа, що посвідчує особу;

– копію трудової книжки (за наявності);

– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

– творче резюме, портфоліо.

            У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у ЗМТТ. Працівники, які знаходяться із ЗМТТ в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

            Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

            Конкурс проводиться в один день у два етапи:
– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 28.03.2023 о 12:00                за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул.. Лермонтова, буд.9, Запорізький муніципальний театр танцю;
– другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу:

28.03.2023 о 13:00 за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул.. Лермонтова, буд.9,
Запорізький муніципальний театр танцю;

(початок реєстрації – о 11:00).
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

            Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Для довідок: м.т. 0973571468, електронна адреса: teatr.zmtt@gmail.com

            Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу ЗМТТ житлом не забезпечує.

                                                                                                        Дирекція театру

Інші новини

Production Format 4+.

    Бронювання