Хореографічна драма «Тіні забутих предків»

Час показу

    Хореографічна драма «Тіні забутих предків» – сумісний проект театру танцю разом з артистами Козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» обласної філармонії.

   Хореографом постановником вистави – Олександр Нестеров, викладач, заслужений діяч мистецтв України, завідувач відділення народної хореографії «Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря».

   Твір Михайла Коцюбинського, історія кохання Марічки та Івана розгортається у дивовижних і таємничих Карпатах, де людський світ тісно переплетений зі світом потойбічним.

   Пройшло декілька років, як трагічно загинула Марічка. Але Іван не може забути її. І от одного разу вона приходить до нього, мов уві сні, в образі Мавки. Кохання, яке нібито мусило б згаснути після смерті Марічки, горить і досі. Нестерпна туга один за одним холодним залізом ріже серце. І кохання перемагає, воно дозволяє Іванові зруйнувати кордони між світами і знайти його кохану Марічку у світі загиблих душ. Але бути разом мавка та людина не можуть . Іван повинен обрати, де йому бути, в якому з світів – людському чи потойбічному. Іван обирає кохання, обирає щастя бути разом з Марічкою. Бо тільки відчуття непереможної Любові робить сенс буття людини вартим для життя.

Опубликовано: Квітень 17, 2018 в 1:06 am

Категории: Новини