Інформація про театр

Інформація про театр

З часів Давньої Греції театр веде своє існування, розвивається та виконує свою соціальну та естетичну задачу. Час диктує свої закони, правила і на театральній ниві з’являються нові театри з сучасними підходами, рішеннями, баченнями. На протязі багатьох років запорізький глядач відчував та прагнув необхідність свого власного громадського, муніципального театру.

У 1999 році за підтримкою управління культури Запорізької міської ради було ство­ре­но муніципальний театр танцю, з метою популяризації національного хореографічного, музичного мистецтва та мистецьких традицій легендарного Запорізького краю. З цього часу було створено і представлено глядачеві понад  1500 хореографічних вистав та концертних програм, які відвідали близько 700 тисяч глядачів. Основною діяльністю театру, з початку його заснування, було створення концертних програм та хореографічних номерів, але, починаючи з 2007 року, з появою нового творчого лідера і директора театру – Лариси Неверової , в репертуарі театру починають з’являтися перші казки-балети, театралізовані хореографічні програми, пластичні вистави: «Лісова пісня» Лесі Українки; «Різдвяна ніч» Микола Гоголя; «Дюймовочка» та «Русалонька» Ганса Христіана Андерсена; «Дивовижні пригоди Аладіна». У 2011 році колектив випускає прем’єру – рок-модерн балету «Скіфи» і з ним бере участь у ХХ11 Міжнародному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі» (м.Чернігів). У 2014 році театр танцю отримує перемогу на фестивалі «Січеславна» (м.Дніпропетровськ) з виставою «Художник», як краща вистава до 200-річчя Тараса Шевченка. При театрі з 2007 року існує муніципальний естрадно-духовий оркестр під керівництвом Богдана Сапожнікова, що дозволяє, в співпраці балету театру створювати яскраві шоу-програми: «В ритмі танцю», «Планета Ріо», «Кабаре».

Як кожний професійний колектив, ЗМТТ ставить перед собою амбіційні задачі – ствердитись як високохудожній творчий ансамбль на який би, в майбутньому, могли б рівнятися інші театри пластично-хореографічного напрямку нашої держави і вийти на рівень світових зразків хореографічного та театрального мистецтва.

Опубликовано: 30 Грудня, 2015 в 4:14 pm

Категории: