ОГОЛОШЕННЯ 

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади артиста балету І категорії Запорізького муніципального театру танцю

​Запорізький муніципальний театр танцю (надалі – ЗМТТ) (69035, м. Запоріжжя,     вул. Лермонтова, буд.9), відповідно Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– Артиста балету І категорії  (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги.

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання перших і других партій в балетах, великих балетних партій в виставах, значних сольних і групових танцювальних номерів, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів; в окремих випадках – виконання провідних партій в балетах.

​Місце проведення конкурсу

69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9 (другий поверх).


Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 16.08.2019р
​Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії ЗМТТ заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

​До заяви додаються такі документи:

  • – особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • – копія документа, що посвідчує особу; 
  • – копію трудової книжки (за наявності); 
  • – копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • – творче резюме, портфоліо. 

​У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у ЗМТТ. Працівники, які знаходяться із ЗМТТ в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

​Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Конкурс проводиться в два етапи:

  • – перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 19.08.2019 о 12:00 за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9, Запорізький муніципальний театр танцю;
  • – другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 19.08.2019 о 13:00 за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9, Запорізький муніципальний театр танцю; (початок реєстрації – о 11:00). ​

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.​ Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Для довідок:тел.: (061) 233-10-87 (приймальня),  (061) 233-13-39 (відділ кадрів), електронна адреса: teatrzp@i.ua  

​Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу ЗМТТ житлом не забезпечує. 

Дирекція театру

Опубликовано: 30 Липня, 2019 в 8:15 am

Категории: Новини