ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад: художника-модельєра, артиста балету ІІ категорії, артиста оркестру ІІ категорії Запорізького муніципального театру танцю

Запорізький муніципальний театр танцю (надалі – ЗМТТ) (69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9), відповідно Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– Художника-модельєра (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги.
Проводить роботи з моделювання та розкроєння костюмів різних епох і стилів за ескізами згідно із задумом художника-постановника. Розробляє малюнки моделей костюмів різних епох і стилів. Здійснює методичне керівництво і контроль за пошиттям костюмів. Вносить за вказівкою художника-постановника зміни в лінію покрою костюмів. Забезпечує своєчасне та якісне виготовлення костюмів.

-– Артиста балету ІІ категорії (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги.
Артист балету (театру) II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.
Артист балету (театру) II категорії: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна підготовка; виконання ансамблевих танців та участь в масових сценах у спектаклях всіх жанрів; в окремих випадках – виконання інших партій і нескладних сольних номерів.

– Артиста оркестру ІІ категорії (інструмент – саксофон, кларнет, 1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги.
Кваліфіковано, відповідно до вказівок і вимог диригента виконує оркестрові партії свого інструмента як на стаціонарі, так і під час гастролей та виїздів. Постійно працює над підвищенням свого технічного рівня та музичної культури виконання. Як музикант-виконавець може бути залученим у разі потреби до виступів на сцені у виставах театру.

Місце проведення конкурсу:
69035, м. Запоріжжя,
вул. Лермонтова, буд.9 (другий поверх).

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі:
28.01.2019

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії ЗМТТ заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

До заяви додаються такі документи:

  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у ЗМТТ. Працівники, які знаходяться із ЗМТТ в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Конкурс проводиться в два етапи:

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 29 січня 2019 року о 12:00 за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9, Запорізький муніципальний театр танцю;
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 29 січня 2019 року о 13:00 за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9, Запорізький муніципальний театр танцю; (початок реєстрації – о 11:00).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Для довідок: тел:
(061) 233-10-87 (приймальня),
(061) 233-13-39 (відділ кадрів),
електронна адреса: teatrzp@i.ua

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу ЗМТТ житлом не забезпечує.

Дирекція театру

Заступник директора О.В.Плеханова

Опубликовано: Січень 4, 2019 в 11:18 am

Категории: Новини