про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад:

артиста балету ІІ категорії та артиста оркестру ІІ категорії Запорізького муніципального театру танцю.

            Запорізький муніципальний театр танцю (надалі – ЗМТТ) (69035, м. Запоріжжя,     вул. Лермонтова, буд.9), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497,

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– Артиста балету ІІ категорії (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги.

Артист балету (театру) II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист балету (театру) II категорії: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна підготовка; виконання ансамблевих танців та участь в масових сценах у спектаклях всіх жанрів; в окремих випадках – виконання інших партій і нескладних сольних номерів.

Артиста оркестру ІІ категорії (інструмент – тромбон, 1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги.

               Кваліфіковано, відповідно до вказівок і вимог диригента виконує оркестрові партії свого інструмента як на стаціонарі, так і під час гастролей та виїздів. Постійно працює над  підвищенням  свого  технічного  рівня  та  музичної  культури виконання. Як музикант-виконавець може бути залученим  у разі потреби до виступів на сцені у виставах театру.

           Дата і місце проведення конкурсу: 12.12.2019.; 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9 (другий поверх).
            Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 11.12.2019.


           Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії ЗМТТ заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

            До заяви додаються такі документи:

– особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

– копія документа, що посвідчує особу;

– копію трудової книжки (за наявності);

– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;- творче резюме, портфоліо.            

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у ЗМТТ. Працівники, які знаходяться із ЗМТТ в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі. Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:
– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 12.12.2019 о 12:00                за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9, Запорізький муніципальний театр танцю;
– другий етап ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 12.12.2019 о 13:00 за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9,
Запорізький муніципальний театр танцю; (початок реєстрації – о 11:00). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. 

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.


           
Для довідок: тел.: (061) 233-10-87 (приймальня),  (061) 233-13-39 (відділ кадрів), електронна адреса: teatrzp@i.ua             

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу ЗМТТ житлом не забезпечує.

 Дирекція театру

                                                               

Опубликовано: 26 Листопада, 2019 в 2:16 am

Категории: Новини