"Чарівні мандри Лускунчика"

Новорічна Казкоманія

Любі наші найкращі глядачі!

Запорізька обласна філармонія запрошує усіх вас на Ялинку рідного краю – надзвичайно цікаву, видовищну і, звісно, добру та повчальну казку, яку ми раді презентувати вам до Новорічно-Різдвяних свят.

Приходьте усією сім’єю – цікаво буде і дітям, і дорослим. “Новорічна КазкоМанія” проходитиме в двох частинах. На початку Вас чакає театралізоване інтерактивне видовище біля ялинки із ростовими ляльками. Маленькі глядачі стануть активними учасниками дійства і разом з казковими героями за допомогою гарного настрою та цікавих конурсів знайдуть вихід зі складних обставин. Дід Мороз та Снігуронька приготують сюрпризи для самих активних і кмітливих, а також проведуть конкурс на кращий карнавальний костюм. Багато музики і танців, тепла святкова зала з великою справжньою заленою ялинкою – все це створить атмосферу неповторного свята та надовго збереже новорічний!

Родзинка свята – це музично-хореографічна казка “Чарівні мандри Лускунчика” у великому концертному залі. Артисти академічного симфонтчного оркестру та Запорізкого муніципального театру танцю запрошують глядачів вирушити разом у чарівний казковий світ дитячих мрій. Розкішні костюми та декорації, захоплюючий сюжет, проникливі звуки оркестру – ось те, що допоможе дітям зануритися у новорічні дива та високе мистецтво. Тільки один раз на рік, в Різдвяну ніч, відкривається шлях до казкового Королівства Принца Лускунчика. Маленкі глядаі відпраляться у чарівні мандри, радітимуть за героїв казки та разом з дорослими насолоджуватимуться неповторною музикою і неперевершеною хореографією.

Подивитися всі фотографій »

Подивитися всі фотографій »

Опубликовано: 2 Грудня, 2015 в 3:02 am

Категории: Вистави