ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ЗМТТ .

  •  Запорізький муніципальний театр танцю – заклад культури комунальної форми власності
  •  Історична та творча довідка:

   1999 рік – у Запоріжжі створено ЗМТК «Олександрівський повіт» за підтримки управління культури Запорізької міськради.

   2001 рік – театр отримав бюджетне фінансування своєї діяльності. Цей рік вважається датою другого народження театру.

   2002 рік – участь у передвиборчому концертному турі «Майстри мистецтв – працівникам Запорізького краю».

  2003 рік – участь у конкурсі виконавців сучасного танцю, що проводиться АСЕТУ м. Запоріжжя.

   2004 рік – ЗМТК «Олександрівський повіт» перейменовано в ЗМТТ Едельвейс»; участь у Всеукраїнському конкурсі сучасної хореографії м. Запоріжжя на кубок Південного регіону.

   2005 рік – прем’єра концертної шоу-програми «Світ танцю»

   2006 рік – прем’єра концертних шоу-програм «Осінній дивертисмент», «Зимовий дивертисмент»

   2007 рік . Травень – відбулися зміни в керівному та адміністративно-творчому складі; створено концертні шоу-програми «Східна казка», «Живи, Україна», «Новорічна феєрія», циганська програма «Букурія».
Листопад – створено естрадно-духовий оркестр, як структурний підрозділ театру.

   2008 рік – ЗМТТ «Едельвейс» перейменовано в ЗМТТ;
– прем’єри балетної вистави-шоу «Маленький принц»; концертної шоу-програми «Кабаре»;
– концерт – презентація духового оркестру;

   2009 рік – прем’єра музично-хореографічного дійства «Бабин Яр»;

  1.  участь у театральному фестивалі «Січеславна – 2009»;
  2. прем’єра шоу-програми «Планета Ріо».

   2010 рік – прем’єри української стилізованої програми «Запорізькі барви»; концертної шоу-програми «Танго кохання»; концертної програми «Весняний настрій» (грають солісти оркестру); новорічної казки «Цветик-семицветик».

   2011 рік – прем’єра рок-модерн-балету «Скіфи». Колектив театру взяв участь у XXII Міжнародному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі» у м.Чернігові, де показав рок-модерн-балету «Скіфи» та отримав диплом учасника фестивалю.
– прем’єра концертної програми духового оркестру «Граємо джаз».

   2012 рік – прем’єри казки «Дивовижні пригоди Аладіна», хореографічної феєрії «Лісова пісня», концертних програм «Вітер війни» та «Його величність вальс».

   2013 рік – прем’єри казки «Русалочка», програми «Марш перемоги» і «Коханим жінкам», концертної програми духового оркестру з солістами шкіл-мистецтв.

   2014 рік – прем’єри казки «Дюймовочка» за мотивами Г.Х.Андерсена, концертної програми «І оперета, і м’юзикл…», концертної програми духового оркестру з солістами-учнями шкіл естетичного виховання, хореографічного дійства «Художник» та вистави «Різдвяна ніч»; участь у Міжнародному фольклорному фестивалі «Zemplen» (Венгрія); участь у XXII фестивалі-конкурсі на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2014».
2015 рік – прем’єри вистави «Лабіринт Мінотавра»; концертної програми оркестру «Граємо джаз» з дитячими та юнацькими колективами міста Запоріжжя в рамках творчого проекту «Орбіта талантів»; вистави «Біле та Чорне»; концертної програми оркестру «Грають солісти»; шоу-програми «Чарівні мандри Лускунчика» з академічним симфонічним оркестром Запорізької обласної філармонії; участь у XXIIІ фестивалі-конкурсі на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2015».

   2016 рік – було заплановано та випущено 4 прем’єри: казку «Гидке каченя» (режисер вистави – А.Романов), концертну програму «Орбіта талантів», за участю оркестру театру танцю, солістів та творчих колективів навчальних мистецьких закладів, концертну програму оркестру «Краще» та хореографічну виставу «З коханням не жартують». Було відновлено виставу «Художник» та концертну програму «Коханим жінкам».
Театр взяв участь у XXIV фестивалі-конкурсі на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2016», на який виставив дві вистави: «Біле та Чорне» (режисер-постановник А.Романов, балетмейстер-постановник Дар’я Жужура) та казку–балет «Гидке каченя» (режисер-постановник А.Романов, балетмейстер-постановник Ксенія Пригородова).
16 травня в приміщенні Дніпропетровського академічного молодіжного театру відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів фестивалю. За рішенням журі вистава «Біле та Чорне» перемогла в номінації «Краща пластична вистава». Вищу театральну нагороду «Надія Січеславни-2016» в номінації «Краща жіноча роль» отримала артистка балету театру Аліна Гайнова за роль Каченя у виставі «Гидке каченя».
У вересні з виставою «Біле та Чорне» театр прийняв участь у Міжнародному театральному фестивалі “БІЛА ВЕЖА-2016”, де виступали 25 творчих колективів із 16 країн світу та восьмому Всеукраїнському театральному фестивалі «Коломийські представлення» з виставою «Гидке каченя».

   2017 рік – театр випустив 5 нових постановок. Серед них – концертна програма оркестру «Музика душі», казка балет- «Герда та Кай»; концертні програми «Не втрачай дитинство» та «Орбіта талантів» , рок-балет «451* по Фаренгейту».
Театр взяв участь у XXV фестивалі-конкурсі на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2017», на який виставив дві вистави: «Лабіринт Мінотавра» та казку–балет «Герда та Кай» (режисер-постановник А.Романов, балетмейстер-постановник Дар’я Жужура).
За рішенням журі вищу театральну нагороду «Січеславна-2017» в номінації «Краща жіноча роль у виставі для дітей» отримала артистка балету театру Аліна Гайнова за роль Герди у виставі «Кай та Герда» та дипломом «Надія Січеславни -2017» у номінації «Краща жіноча роль другого плану» нагороджено актрису театру Ксенію Пригородову за роль Маленької розбійниці у виставі «Герда та Кай».
Також у червні театр прийняв участь – у 14 Міжнародному театральному фестивалі Чорного і Білого в м.Іматра (Фінляндія) з виставою «Біле та Чорне».

Опубликовано: 25 Жовтня, 2011 в 1:56 am

Категории: Про театр